KONST / Litografier / Träsnit 8548617

nr 854 8617

Träsnit

Thore Jordan, Interiör med sittande kvinna, signerad 1979, ET 59/90, motivets mått: 46x60

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 oktober 2013
kl 19:02:38